top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraLucie Kubíčková

Seminář Cesta k těhotenství v Brně 26.6.2022

Aktualizováno: 6. 6. 2022

Poslední červnovou neděli pořádám v Brně jednodenní seminář pro ženy, které plánují miminko. S podobnými kurzy online se i díky covidu roztrhl pytel. Tento je jiný. Je naživo, real. Není online. Potkáme se jako za starých časů. Seznámíme se. Možná si vyměníme kontakty. Spřátelíme se. Všichni spolu. Nebudete to jen vy na jednom online konci a já na druhém. Bude vás tam max. 10, všechny v podobné situaci. Podpoříme se navzájem, uvidíte, že na to nejste sama. Dopřejte si to.


Bude tam všechno, bude to intenzivní! Budu nejen vykládat, vysvětlovat, učit vás, ale taky vám ukážu cviky, finty, fígly, odpovím na všechny vaše otázky. Bude to zeširoka, bude to intimní - jen 10 žen, aby byl prostor pro každou z vás.


A teď konkrétně :-) Vysvětlím základy STM, nejčastější chyby a příčiny nedaření se (často banální), projdeme různé tipy, čím těhotenství podpořit v jednotlivých případech (ne vždy se hodí vše), projdeme babské rady, byliny, ale i hlubší příčiny. Budete odcházet ne s plánem B, ale s plánem A, se seznamem činností a aktivit vhodných právě pro vás. Pochopíte, uleví se vám, vliju vám nový elán do žil a možná se vám změní život (docela si troufám, že?).


Pro koho je seminář vhodný? Nejraději bych tam měla ženy, které už zkusily vše. Které už to vzdaly (dobře tak ne úplně, ale rozhodly se dát šanci ještě mně). A taky bych tam chtěla mít zodpovědné ženy, které celé snažení teprve plánují a chtějí svému mimču dát ty nejlepší výchozí podmínky. Ale ráda uvítám i všechny ženy mezi tím, tzn. ženy, které už se snaží a zatím to nevyšlo a už nevědí, co víc udělat. Je jedno, zda jsou to 2 měsíce, anebo 2 roky a už jste v péči lékařů. Je to pro všechny z vás.


Kde: Centrum Mandala, Opletalova 6, Brno.

Kdy: neděle 26.6.2022, v 9-16 hodin

Kapacita: 10 žen

Cena: 1.290 Kč (platba předem na č.ú. 75198699/5500)

Registrace: https://forms.gle/3NxxeqUviFZc8Jtb8


Detail akce na FB: https://www.facebook.com/events/695368068247730?ref=newsfeed.

Na jiné sociální sítě už jsem stará, pardón.


Těším se na vás!

84 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page