top of page

O mně

Moje%20fotka_edited.jpg

Lucie Kubíčková

K poradenství pro přirozené početí vedla dlouhá cesta.​ Od studia dvou vysokých škol, přes kariéru na poli marketingových výzkumů a hlavně statistického zpracování dat, až po výpověď z ředitelského křesla a obrácení se sama k sobě, přírodní medicíně a celostnímu přístupu. Vlastní nesnáze s početím mě pak předurčily téma plodnosti.

Jsem certifikovaným poradcem přírodní medicíny a aktuálně pokračuji ve studiu celostní medicíny. Pracuji na svém vlastním rozvoji a experimentuji se všelijakými technikami, na které narazím - protože není nad osobní zkušenost!

Sebe a svou rodinu úspěšně léčím sama přírodními prostředky a technikami (s diagnostickou podporou klasické medicíny a lékařů). I vám nabízím pomoc s nabídnutím cest, které mohou být vhodné právě pro vás a vaše diagnózy - od problémy s ovulací, smutný spermiogram, přes problémy s potraty až po idiopatickou neplodnost, kdy se lékařům příčina nepodařila odhalit. Všechny metody mají oporu v datech, nemám žádné léčitelské schopnosti, ale ani nemohu nic udělat za vás. Je to vaše volba, vaše akce - já vám nabízím celostní vedení a přístup, nabídnutí metod, které nejsou ve standardní nabídce lékařů.

MÁTE DOTAZ? CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Dík za zprávu!

Certifikát Kamaté.jpg
bottom of page