top of page

Služby

Přednášky

Pořádám 3hodinové přednášky na téma Podpora přirozeného početí, které komplexně představují všechny možnosti, kterým zlepšit vaši párovou plodnost - tedy nejen na straně ženy, ale i mužskou plodnost.

Pokud máte zájem o přednášku právě ve vašem městě, kontaktujte mě a můžeme to domluvit.

Semináře

Pořádám 1denní semináře na téma Podpora přirozeného početí, které komplexně představují všechny možnosti pro zlepšení párové plodnosti. V jednotlivých tématech jdeme oproti přednášce více do hloubky, problém ženské plodnosti bereme i z větší šířky a hlavně se jedná o interaktivnější průběh, kdy můžeme probrat konkrétní problémy a diagnózy. Zároveň si můžete některé techniky vyzkoušet na vlastní kůži. Jedná se skoro o takový ženský kruh :)

Pokud máte zájem o seminář právě ve vašem městě, kontaktujte mě a domluvíme ho.

Konzultace přes videocall

Pokud máte zájem o probrání vašich možností bez přítomnosti jiných lidí, kontaktujte mě a domluvíme si konzultaci přes videohovor. Ideální varianta pro ty, kteří se rádi doptávají a nechají si vše vysvětlit na míru.

Standardně začínáme tím, že probereme vaše dosavadní výsledky a snahy, já vám vysvětlím okolnosti a vysvětlím další cesty, které povedou ke zlepšení vaší plodnosti. Po videocallu vám zašlu i jejich seznam jako shrnutí našeho rozhovoru.

Konzultace není časově omezena, nicméně obvykle trvá cca 1,5 hodiny. Je možné se jí účastnit i v páru.

bottom of page