top of page

Reference

Za mňa to bol top. Dozvedela som sa veľa zaujímavých a hlavne pre mňa úplne nových informácií, ktoré postupne uplatňujem aj v praxi. Najprínosnejšie info pre mňa boli hormonálne vplyvy na náš cyklus, ako merať a vyhodnocovať bazálnu teplotu a odporučenie výživového doplňku na predĺženie luteálnej fázy (po meraní bazálnej teploty som zistila, že je kratšia).

 

Doporučila by som to kamarátkám, aj párom s tým, že sa tam určite dozvedia niečo, čo zatiaľ netušili a nevyskúšali a že prednáška je veľmi celistvá a zaujímavý je aj psychosomatický pohľad na věc.

Lucia     

Z Vaší přednášky jsem byla nadšená a opravdu jí nemám co vytknout. Problematika početí byla rozebrána ze všech možných úhlů srozumitelnou a zábavnou formou. Určitě pokračujte v tom co děláte :) 

 

S manželem se bezvýsledně pokoušíme už tři a půl roku, přestože jsme oba absolvovali několik lékařských vyšetření a výsledky máme oba dva přímo ukázkové. Proto už jsme začínali být zoufalí a už nás nenapadalo vůbec nic, co děláme špatně. Vaše přednáška nás doslova nakopla a dodala nám inspiraci k hledání řešení problému. Díky Vám už tuším, kde by ten problém mohl být a jak ho vyřešit, tak snad to časem klapne

 

                   Lenka     

Mně se to moc líbilo. Pro mě spousta zajímavých informaci, zjistila jsem, že toho obecně o cyklu a dalších věcech moc nevím, i když se teda považuju za celkem vzdělanou osobu. A byla jsem ráda, že to jakoby zjistil někdo za mě, řekl mi to a nemusela jsem to být já, kdo to někde hodiny googlí a načítá si o tom řadu článků.

Co se měření týká, tak jsem hnedka začala a sama sebe překvapuju, že furt pokračuju. Vlastně mě to fakt baví (teda krom budíku o víkendu) a beru to jako vědecké zkoumání sama sebe  Přijde mi to úplně geniální, jak jsou naše těla zařízená. Přijde mi super se o sobě něco dozvědět. Teď vůbec nechápu, proč to není u žen úplně běžná věc, jako když si někdo měří kvalitu spánku, kolik kroku za den ujde, tep apod. věci v rámci chytrých náramků a tak.

Takže suma sumárum, pro mě hodně zajímavé!

Nikola    

S manželem se o miminko pokoušíme cca rok a půl a přestože jsme již v péči reprodukční kliniky a máme za sebou i nějaké metody umělého oplodnění (inseminace), rozhodli jsme se vyzkoušet nakonec ještě znovu cestu přirozeného početí. Obrátili jsme se tedy na paní Lucii. 

Díky její konzultaci jsme získali cenné informace a rady. I když máme za tu dobu nastudováno řadu informací, měli jsme potřebu se v nich ještě více utvrdit, což se díky konzultaci také stalo. Paní Lucie dokáže nakopnout tím správným směrem a dodat potřebný elán. Po konzultaci jsme navíc dostali výčet všeho, co jsme spolu probírali a na co konkrétně se máme zaměřit a také kontakt na různé odborníky a stránky, které s početím rovněž mohou souviset. Toto je za mě příjemný bonus, kdyby náhodou člověk po čase něco zapomněl nebo už si nebyl úplně jistý, zda dané informace pochopil správně. 

Mimoto píše na toto téma také články, kde jsou krásně popsány a shrnuty další zajímavé informace související s početím. Kdyby se nám nakonec přirozeně otěhotnět nepodařilo, věřím, že její doporučení poslouží i jako dobrá příprava k IVF. 

Za nás určitě konzultace smysl měla a s manželem rádi paní Lucii doporučíme :)

Simona     

Z vaší konzultace jsem si opravdu vzala dost zkušeností, které chci všechny vyzkoušet. Poradila jste mi, ne jen v jaký čas a jak odhadnout ovulaci a plodné dny, ale vše co k těhotenství patří - správná strava, dostatek vitamínu... Z vašeho přístupu a konzultace jsem nadšená.

(Hned další cyklus byl úspěšný!)

Nikola 

  

Jedním slovem - jsem nadšená! ❤

Už dlouho jsem se nesetkala s člověkem, který má takový vhled do problematiky.

Lucka má neuvěřitelné znalosti, které umí velmi dobře podat a vysvětlit.

Je velmi vstřícná, chytrá, milá a mluví s váma lidsky.

Konzultace s Luckou mi neuvěřitelně pomohla - všechno mi vysvětlila a objasnila.

Jsem jí neuvěřitelně vděčná za všechny rady a po konzultaci s ní jsem se velmi uklidnila.

Mohu jen doporučit!

Míša 

bottom of page